BC PP VHM Vingerfrees Z4, lang, Type N, AlTiN 2,0 mm cil. schacht DIN 6535 HA in BC-Verp.
Brutoprijs: € 23,53 excl. btw
Artikelnummer:
55250300200
Artikelnummer fabrikant:
55250300200
EAN:
4014691301748
Merk :
Bohrcraft
Productinformatie
BC PP VHM Vingerfrees Z4, lang, Type N, AlTiN 2,0 mm cil. schacht DIN 6535 HA in BC-Verp.
VHM Vingerfrees Z4, lang, Type N, AlTiN 2,0 mm cil. schacht DIN 6535 HA in BC-Verp.
Specificaties
| Model: | Vingerfrees |
|---|---|
| Geschikt voor bovenfrees: | Ja |
| Snijmateriaal: | HM (gehard staal) |
| Snijrichting: | Rechts |
| Met schacht: | Ja |
| Diameter frees: | 2 mm |
| Schachtdiameter: | 2 mm |
| Aantal tanden: | 4 |
| Werkende lengte: | 8 mm |
| Totale lengte: | 32 mm |
| Geschikt voor staal: | Ja |
| Geschikt voor RVS: | Ja |
| Geschikt voor gietijzer: | Ja |
| Geschikt voor non-ferro metalen: | Ja |