BENNING MM 2 Digitale Multimeter
Brutoprijs: € 184,88 excl. btw
Artikelnummer:
44044028
Artikelnummer fabrikant:
044028
EAN:
4014651000520
Merk :
Benning
Productinformatie
BENNING MM 2 Digitale Multimeter
MM 2 Digitale Multimeter
Microampère stroombereik voor ionisatiestroommetingen (vlamdetectie) en anodes in warmwatervoorziening
Kenmerken:
• Zeer ruim stroom (0,1 uA - 20 A)- en spanningsbereik (100 uV - 1000 V DC) met hoge resolutie
• Veilige stroommeting tot 300 A door middel van optionele stroomtangadapter (BENNING CC 3, artikelnr. 44044038)
• Handmatige meetbereikkeuze
• Automatische uitschakeling
Meetfuncties:
• Spanning, stroom, weerstand, continuïteit, diodetest
• Norm: IEC/EN 61010-1 (DIN VDE 0411-1)
• Afmetingen: 192 x 95 x 50 mm (met beschermingshoes)
• Gewicht: 550 g (met beschermingshoes)
• Inclusief rubber beschermingshoes, tas, veiligheidsmeetsnoeren, batterij en gebruiksaanwijzing
Microampère stroombereik voor ionisatiestroommetingen (vlamdetectie) en anodes in warmwatervoorziening
Kenmerken:
• Zeer ruim stroom (0,1 uA - 20 A)- en spanningsbereik (100 uV - 1000 V DC) met hoge resolutie
• Veilige stroommeting tot 300 A door middel van optionele stroomtangadapter (BENNING CC 3, artikelnr. 44044038)
• Handmatige meetbereikkeuze
• Automatische uitschakeling
Meetfuncties:
• Spanning, stroom, weerstand, continuïteit, diodetest
• Norm: IEC/EN 61010-1 (DIN VDE 0411-1)
• Afmetingen: 192 x 95 x 50 mm (met beschermingshoes)
• Gewicht: 550 g (met beschermingshoes)
• Inclusief rubber beschermingshoes, tas, veiligheidsmeetsnoeren, batterij en gebruiksaanwijzing
Downloads
Specificaties
| Indicatie/aanduiding: | Digitaal |
|---|---|
| Meetbereikkeuze: | Handmatig |
| Max. spanningsbereik AC: | 750 V |
| Kleinste resolutie wisselspanning: | 0,1 mV |
| Max. spanningsbereik DC: | 1000 V |
| Kleinste resolutie gelijkspanning: | 0,1 mV |
| Max. stroommeetbereik AC: | 20 A |
| Kleinste resolutie wisselstroom: | 0,1 µA |
| Max. stroommeetbereik DC: | 20 A |
| Kleinste resolutie gelijkstroom: | 0,1 µA |
| Max. weerstandsmeetbereik: | 20 MOhm |
| Kleinste resolutie weerstand: | 0,1 Ohm |
| Weerstandstest/diodetest: | Ja |
| Meetprincipe: | Middeling |
| Relatieve meetnauwkeurigheid: | 0.5 % |
| Doorgangstest: | Ja |
| Meetcircuitcategorie: | CAT III |
| Max. spanning meetcircuitcategorie: | 600 V |
| Stroomvoorziening: | Batterij |