Compro Combi Signalering Asserta Maxi AV 120dB 24V DC Rood/Rood
Brutoprijs: € 821,65 excl. btw
Artikelnummer:
33313301
Artikelnummer fabrikant:
6992022200
EAN:
4051455224011
Merk :
Compro
Productinformatie
Compro Combi Signalering Asserta Maxi AV 120dB 24V DC Rood/Rood
Combi Asserta AV 24V/DC
Kenmerken:
• Drietonige sirene
• Keuze uit 42 signaaltonen
• Temperatuurbereik : -20° tot +70°
• Leverbare lenskleuren : Rood, Geel, Transparant
• Materiaal : ABS FR
• Lensmateriaal : PC
• Waterdichtheidsklasse : IP66
• Normen : CPD
• Spanningsbereik 18 - 30VDC
• Stroomverbruik 450 Ma
• Flitsfrequentie 0,75/1/1,25/2 Hz
Kenmerken:
• Drietonige sirene
• Keuze uit 42 signaaltonen
• Temperatuurbereik : -20° tot +70°
• Leverbare lenskleuren : Rood, Geel, Transparant
• Materiaal : ABS FR
• Lensmateriaal : PC
• Waterdichtheidsklasse : IP66
• Normen : CPD
• Spanningsbereik 18 - 30VDC
• Stroomverbruik 450 Ma
• Flitsfrequentie 0,75/1/1,25/2 Hz
Specificaties
| Nom. spanning: | 18 - 30 V |
|---|---|
| Spanningstype: | DC |
| Stroomverbruik: | 0.45 A |
| Kleur lenskap: | Rood |
| Lamptype: | Xenon |
| Geluidssterkte: | 120 dB |
| Type optisch signaal: | Flitslicht |
| Soort akoestische signaalgever: | Sirene |
| Type akoestisch signaal: | Programmeerbaar |
| Montagewijze: | Opbouw montage |
| Geschikt voor wandmontage: | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage: | Ja |
| Kleur behuizing: | Rood |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Omgevingstemperatuur: | -25 - 75 °C |
| Aantal tonen: | 42 |
| Breedte: | 168 mm |
| Hoogte/diepte: | 155 mm |