Compro Combi Signalering Asserta Midi AV 110dB 115/230V AC Rood/Rood
Brutoprijs: € 462,29 excl. btw
Artikelnummer:
33313701
Artikelnummer fabrikant:
6972027200
EAN:
4051455224110
Merk :
Compro
Productinformatie
Compro Combi Signalering Asserta Midi AV 110dB 115/230V AC Rood/Rood
Combi Signalering Asserta Midi AV 110 dB 115/230V AC Rood
Kenmerken:
• Tweetonige sirene
• Keuze uit 32 tonen
• Temperatuurbereik : -25°C tot +70°C
• Flitsfrequentie : 1Hz
• Materiaal : ABS FR
• Lensmateriaal : PC
• Kleuren behuizing : Rood of Grijs
• Lenskleuren : Rood, Geel
• Waterdichtheidsklasse : IP66
• Normen : CPD
• Spanningsbereik 115-230 V DC
• Stroomverbruik 30mA bij 230V
• Geluidssterkte 110 dB(A)
Kenmerken:
• Tweetonige sirene
• Keuze uit 32 tonen
• Temperatuurbereik : -25°C tot +70°C
• Flitsfrequentie : 1Hz
• Materiaal : ABS FR
• Lensmateriaal : PC
• Kleuren behuizing : Rood of Grijs
• Lenskleuren : Rood, Geel
• Waterdichtheidsklasse : IP66
• Normen : CPD
• Spanningsbereik 115-230 V DC
• Stroomverbruik 30mA bij 230V
• Geluidssterkte 110 dB(A)
Specificaties
| Nom. spanning: | 115 - 230 V |
|---|---|
| Spanningstype: | AC |
| Stroomverbruik: | 0.03 A |
| Kleur lenskap: | Rood |
| Lamptype: | Xenon |
| Geluidssterkte: | 110 dB |
| Type optisch signaal: | Flitslicht |
| Soort akoestische signaalgever: | Sirene |
| Type akoestisch signaal: | Programmeerbaar |
| Montagewijze: | Opbouw montage |
| Geschikt voor wandmontage: | Ja |
| Kleur behuizing: | Rood |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Omgevingstemperatuur: | -25 - 75 °C |
| Aantal tonen: | 32 |
| Breedte: | 136 mm |
| Hoogte/diepte: | 132 mm |