Compro Combi Signalering Chiasso 100 Razor 100dB 9-28V DC Deep IP65 Wit/Rood
Brutoprijs: € 151,24 excl. btw
Artikelnummer:
33363121
Artikelnummer fabrikant:
6802014270
EAN:
4051455019877
Merk :
Compro
Productinformatie
Compro Combi Signalering Chiasso 100 Razor 100dB 9-28V DC Deep IP65 Wit/Rood
Combi Chiasso 100 Razor Deep IP65
Specificaties:
• Spanningsbereik: 9 - 28V DC
• Stroomverbruik: 9 - 35 mA / 4 - 6 mA
• Geluidsterkte: 67 - 100 dB(A) / 98 dB(A)
• Beschermingsklasse: IP65 (Deep Base)
• Temperatuurbereik: - 20 °C tot +70 °C
• Kleur Behuizing: rood of wit
• Lenskleur: rood, geel, groen, blauw
• Materiaal: ABS FR
• Materiaal lens: PC
Kenmerken:
• Hoog geluidsniveau
• Laag stroomverbruik
• Exclusief design
• 39 selecteerbare tonen
• Automatische synchronisatie
• Ëéntonig alarm
• Volume regelbaar
• Flexibele toepassingsmogelijkheden
• LED-technologie
• Afzonderlijk controleerbaar
• Uitbreidbaar tot 230 V
Specificaties:
• Spanningsbereik: 9 - 28V DC
• Stroomverbruik: 9 - 35 mA / 4 - 6 mA
• Geluidsterkte: 67 - 100 dB(A) / 98 dB(A)
• Beschermingsklasse: IP65 (Deep Base)
• Temperatuurbereik: - 20 °C tot +70 °C
• Kleur Behuizing: rood of wit
• Lenskleur: rood, geel, groen, blauw
• Materiaal: ABS FR
• Materiaal lens: PC
Kenmerken:
• Hoog geluidsniveau
• Laag stroomverbruik
• Exclusief design
• 39 selecteerbare tonen
• Automatische synchronisatie
• Ëéntonig alarm
• Volume regelbaar
• Flexibele toepassingsmogelijkheden
• LED-technologie
• Afzonderlijk controleerbaar
• Uitbreidbaar tot 230 V
Specificaties
| Nom. spanning: | 9 - 28 V |
|---|---|
| Spanningstype: | DC |
| Stroomverbruik: | 0.035 A |
| Kleur lenskap: | Rood |
| Lamptype: | LED |
| Geluidssterkte: | 100 dB |
| Type optisch signaal: | Flitslicht |
| Soort akoestische signaalgever: | Sirene |
| Type akoestisch signaal: | Programmeerbaar |
| Montagewijze: | Opbouw montage |
| Geschikt voor wandmontage: | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage: | Ja |
| Kleur behuizing: | Wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Omgevingstemperatuur: | -20 - 70 °C |
| Frequentie geluidssignaal: | 0.001 - 0.002 kHz |
| Aantal tonen: | 39 |
| Diameter: | 90 mm |
| Hoogte/diepte: | 97 mm |