Compro Combi Signalering Rolp Solista Beacon 94dB 9-28V DC Deep Base IP65 Rood/Rood
Brutoprijs: € 164,90 excl. btw
Artikelnummer:
33313021
Artikelnummer fabrikant:
6912024200
EAN:
4051455221027
Merk :
Compro
Productinformatie
Compro Combi Signalering Rolp Solista Beacon 94dB 9-28V DC Deep Base IP65 Rood/Rood
Combi Signalering Rolp Solista Beacon Deep Base IP65
Kenmerken:
• Spanningsbereik : 9-28VDC
• Stroomverbruik : 6-35mA/18mA met sirene
• Lichtsterkte : 0,5Cd/ 94 dB(A) bij sirene
• Keuze uit 32 tonen
• Temperatuurbereik : -10°C tot +55°C
• Materiaal : ABS FR
• Materiaal lens : PC
• Normen : VdS (G206020), CPD
Kenmerken:
• Spanningsbereik : 9-28VDC
• Stroomverbruik : 6-35mA/18mA met sirene
• Lichtsterkte : 0,5Cd/ 94 dB(A) bij sirene
• Keuze uit 32 tonen
• Temperatuurbereik : -10°C tot +55°C
• Materiaal : ABS FR
• Materiaal lens : PC
• Normen : VdS (G206020), CPD
Specificaties
| Nom. spanning: | 9 - 28 V |
|---|---|
| Spanningstype: | AC |
| Stroomverbruik: | 0.035 A |
| Kleur lenskap: | Rood |
| Lamptype: | LED |
| Geluidssterkte: | 94 dB |
| Type optisch signaal: | Flitslicht |
| Soort akoestische signaalgever: | Sirene |
| Type akoestisch signaal: | Programmeerbaar |
| Montagewijze: | Opbouw montage |
| Geschikt voor wandmontage: | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage: | Ja |
| Kleur behuizing: | Rood |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Omgevingstemperatuur: | -10 - 55 °C |
| Aantal tonen: | 32 |
| Diameter: | 93 mm |
| Hoogte/diepte: | 108 mm |