Schwabe Spaarlamp Spectra IP44 72W met Kabel H07RN-F 3G1,5 5m
Brutoprijs: € 111,72 excl. btw
Artikelnummer:
88046875
Artikelnummer fabrikant:
46875
EAN:
4011160468759
Merk :
Schwabe
Productinformatie
Schwabe Spaarlamp Spectra IP44 72W met Kabel H07RN-F 3G1,5 5m
Spaarlamp Spectra IP44 72W met Kabel H07RN-F 3G1,5 5m
Voordelige spaarlamp met schaduwvrije en gelijkmatige verlichting
Energiebesparende TL-buizen met een levensduur van ruim 10.000 uur
2 geaarde contactdozen met scharnierende deksels
Montage op statief mogelijk
Inclusief lampen
• Kabeltype: 5m H07RN-F 3G1,5 neopreen met geaarde stekker
• Aansluiting: 230V/50-60Hz
• Vermogen: 72W
• Lichtopbrengst: 5.900 lumen
• Kleurtemperatuur: 6.400K
• Energielabel: G
• Fitting: 2G11
• Beschermingsklasse: IP44
• Norm: DIN EN 60598-1
Voordelige spaarlamp met schaduwvrije en gelijkmatige verlichting
Energiebesparende TL-buizen met een levensduur van ruim 10.000 uur
2 geaarde contactdozen met scharnierende deksels
Montage op statief mogelijk
Inclusief lampen
• Kabeltype: 5m H07RN-F 3G1,5 neopreen met geaarde stekker
• Aansluiting: 230V/50-60Hz
• Vermogen: 72W
• Lichtopbrengst: 5.900 lumen
• Kleurtemperatuur: 6.400K
• Energielabel: G
• Fitting: 2G11
• Beschermingsklasse: IP44
• Norm: DIN EN 60598-1
Downloads
Specificaties
| Lamptype: | Compactfluorescentielamp |
|---|---|
| Met lichtbron: | Ja |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen: | 2 |
| Lamphouder: | 2G11 |
| Materiaal behuizing: | Metaal/kunststof |
| Kleur behuizing: | Zwart |
| Met wieltjes: | Nee |
| Met statiefhouder: | Ja |
| Met statief: | Nee |
| Met bescherming: | Nee |
| Stroomvoorziening: | Netvoeding |
| Nom. spanning: | 230 - 230 V |
| Met contactdoos: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015: | G |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C: | 10000 h |
| Beschermingsgraad (IP): | IP44 |
| Max. systeemvermogen: | 72 W |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1: | 5900 - 5900 lm |
| Lichtkleur: | Wit |
| Kleurtemperatuur: | 6400 - 6400 K |
| Soort bedrading: | Eindig |
| Aantal polen: | 3 |
| Geleiderdoorsnede: | 1.5 mm² |
| Aansluitwijze: | Overig |
| Lengte aansluitkabel: | 5 m |