Schwabe Zonnepaneelset opvouwbaar 2x200W 36V/5.56A MC4
Brutoprijs: € 1.116,64 excl. btw
Artikelnummer:
88090441
Artikelnummer fabrikant:
90441
EAN:
4011160904417
Merk :
Schwabe
Productinformatie
Schwabe Zonnepaneelset opvouwbaar 2x200W 36V/5.56A MC4
Zonnepaneelset opvouwbaar 2x200W 36V/5.56A MC4
Twee krachtige panelen van 200 watt, perfect voor het opladen van eco Powerstation 5000
In slechts enkele uren volledig opgeladen in de felle zon, zelfs op afgelegen locaties
Opvouwbaar ontwerp en lichte constructie, gemakkelijk te vervoeren en te installeren
Praktische voetjes voor een optimale oriëntatie en optimaal gebruik van de zonnestralen
• Max. vermogen (Pmax): 200W +/-5%
• Spanning bij Pmax (Vmp): 36V
• Stroom bij Pmax (Imp): 5,56A
• Open circuit spanning (Voc): 43,2V
• Kortsluitstroom (Isc): 6A
• Temperatuurbereik: -40°C tot +70°C
• Max. systeemspanning: 1000V
• Framemateriaal: ETFE
• Afmetingen: 640x600x60mm (uitgevouwen: 2270x600x15mm)
• Gewicht: 9,1 kg
• Opvouwbaar zonnepaneel (set van 2) incl. 2x3m aansluitkabels met MC4 connectoren
Twee krachtige panelen van 200 watt, perfect voor het opladen van eco Powerstation 5000
In slechts enkele uren volledig opgeladen in de felle zon, zelfs op afgelegen locaties
Opvouwbaar ontwerp en lichte constructie, gemakkelijk te vervoeren en te installeren
Praktische voetjes voor een optimale oriëntatie en optimaal gebruik van de zonnestralen
• Max. vermogen (Pmax): 200W +/-5%
• Spanning bij Pmax (Vmp): 36V
• Stroom bij Pmax (Imp): 5,56A
• Open circuit spanning (Voc): 43,2V
• Kortsluitstroom (Isc): 6A
• Temperatuurbereik: -40°C tot +70°C
• Max. systeemspanning: 1000V
• Framemateriaal: ETFE
• Afmetingen: 640x600x60mm (uitgevouwen: 2270x600x15mm)
• Gewicht: 9,1 kg
• Opvouwbaar zonnepaneel (set van 2) incl. 2x3m aansluitkabels met MC4 connectoren
Downloads
Specificaties
| MPP vermogen bij standaard test condities: | 200 Wp |
|---|---|
| Max. systeemspanning: | 1000 V |
| MPP-spanning: | 36 V |
| Nullastspanning: | 43.2 V |
| MPP-stroom: | 5.56 A |
| Kortsluitstroom: | 6 A |
| Vermogenstolerantie: | -5 - 5 % |
| Lengte: | 2270 mm |
| Breedte: | 600 mm |
| Hoogte: | 15 mm |
| Gewicht: | 9.1 kg |
| Met omranding: | Ja |
| Kleur frame: | Zwart |
| Kleur cellen: | Zwart |
| Kleur achterzijde: | Zwart |
| Met aansluitkabel: | Ja |
| Kabellengte: | 3000 mm |
| Bedrijfstemperatuur: | -40 - 70 °C |