Mandrex ConcreteXdry Diamant Gatzaag 300mm MDDB33112B Ø112mm
Brutoprijs: € 243,97 excl. btw
Artikelnummer:
18170112
Artikelnummer fabrikant:
MDDB33112B
EAN:
8720791702281
Merk :
Mandrex
Productinformatie
Mandrex ConcreteXdry Diamant Gatzaag 300mm MDDB33112B Ø112mm
ConcreteXdry Diamant Gatzaag 300mm
Eigenschappen:
• Voor (gewapend) beton en andere harde steensoorten
• Voor gebruik zonder waterkoeling en met microklopfunctie
• Met 10 mm hoge lasergelaste "turbo"segmenten
• Nuttige boordiepte: 300 mm
• Voor (hand)boormachines en boormotoren met een 1¼"UNC-aansluiting, een microklopfunctie en een minimaal vermogen van 2,0 kW
• Ontwikkeld en geproduceerd in Europa
Te bewerken materiaal:
Bakstenen, Beton, Cement, Gewapend beton, Harde bakstenen, Metselwerk & Baksteen, Verse beton
Eigenschappen:
• Voor (gewapend) beton en andere harde steensoorten
• Voor gebruik zonder waterkoeling en met microklopfunctie
• Met 10 mm hoge lasergelaste "turbo"segmenten
• Nuttige boordiepte: 300 mm
• Voor (hand)boormachines en boormotoren met een 1¼"UNC-aansluiting, een microklopfunctie en een minimaal vermogen van 2,0 kW
• Ontwikkeld en geproduceerd in Europa
Te bewerken materiaal:
Bakstenen, Beton, Cement, Gewapend beton, Harde bakstenen, Metselwerk & Baksteen, Verse beton
Downloads
Specificaties
| Nominale maat: | 112 mm |
|---|---|
| Opnamesysteem: | Binnendraad |
| Type schroefdraad: | UNC |
| Maat opnamesysteem: | 1 1/4" |
| Werkende diepte: | 300 mm |
| Coating: | Diamant |
| Geschikt voor nat bedrijf: | Nee |
| Geschikt voor inzet met slag: | Ja |